Soutěž skončila, děkujeme za účast!

Výherci Velké podzimní soutěže s přípravkem NasoDrill

Správné odpovědi na soutěžní otázky naleznete pod tabulkou výherců.

Hlavní výhru iPhone 6 vyhrála
paní Lucie Burdová, Rousínov

Balíčky francouzské kosmetiky vyhrávají

Radomíra Otrubová Kyjov
Marek Puhlovský Pardubice
Ludmila Pastorčáková Orlová-Lutyně
Dana Winkelhőferová Zruč-Senec
Jana Křistková Olomouc
Jana Tihlaříková Staré Město u Uherského Hradiště
Eliška Šenkapoulová Jihlava
Ilona Dobešová Zlín-Prštné
Martin Černý Brno
Gabriela Šterclová Božejov
Petra Špotáková Brno
Radka Cvejnová Praha 8
Julie Habartová Brno
Jiří Bolek Bílovec
Jana Tkadlecová Vsetín
Jan Tichý Praha 6
Mgr. Marie Bradová Šluknov
Daniela Černá Brno

Výhercům blahopřejeme!

Zpět

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1) NasoDrill je?

a) Termální voda se sírou z francouzských lázní Luchon.
b) Mořská voda z Tichého oceánu.
c) Říční voda obohacená o minerály.
Správná odpověď A

2) Jaké jsou hlavní výhody NasoDrillu?

a) Obsahuje síru, je vhodný ke každodenní nosní hygieně, pomáhá při alergii, ucpaném nosu i rýmě, nevzniká na něm závislost, je vhodný v těhotenství i v období kojení.
b) Obsahuje zinek a je vhodný jen na ucpaný nos, může se používat jen v těhotenství.
c) Obsahuje hořčík a pomáhá pouze při alergii..
Správná odpověď A

3) Co je nosní hygiena?

a) Kloktání minerální vody.
b) Inhalace vodní páry za účelem zvlhčení suché nosní sliznice.
c) Pravidelné vyplachování nosu izotonickým solným roztokem, při kterém se odplavují viry, bakterie, alergeny a nečistoty. Tyto výplachy jsou prevencí onemocnění horních cest dýchacích, zmírňují také projevy celoročních i sezónních alergií.
Správná odpověď C

4) Rozepisovací otázka:

Kolik lahviček zdravotnického prostředku NasoDrill nosní výplach ve spreji 100 ml vč. plastové krytky musíme na sebe jednotlivě a ve vzpřímené poloze naskládat, tak aby se výška takto vytvořeného sloupce co nejvíce přiblížila nadmořské výšce nejvyššího bodu pohoří Pyreneje, aniž by zároveň tento sloupec lahviček uvedený bod přesáhl?
Správná odpověď je: 23 383x.

Velká podzimní soutěž s přípravkem NasoDrill o Apple iPhone 6 a francouzskou kosmetiku Avène a KLORANE

Apple iPhone 6
v hodnotě 20 000 Kč
Co umí?
 • Kupte nosní výplach ve spreji NasoDrill. Ještě ho nemáte?
  Koupit na internetu
 • Odpovězte na čtyři soutěžní otázky.
 • Nahrajte kopii účtenky od zakoupeného NasoDrillu.
 • Vyhrajte Apple iPhone 6 nebo balíček francouzské kosmetiky!
Balíček kosmetiky v hodnotě 3000 Kč
Co v něm najdete?

Soutěžní formulář

Koupili jste si NasoDrill? Výborně! Nyní už jen vyplňte soutěžní otázky, nahrajte účtenku z lékárny a jste v soutěži o Apple iPhone 6 a balíček francouzské kosmetiky Avène a KLORANE. Čím více nákupů provedete, tím vyšší je vaše šance na výhru. Do soutěže je vloženo celkem 21 výher v celkové hodnotě 80 000 Kč. Více informací naleznete v Pravidlech soutěže.

1. otázka

Soutěž na 3 minuty

NasoDrill je?

Termální voda se sírou z francouzských lázní Luchon.

Mořská voda z Tichého oceánu.

Říční voda obohacená o minerály.

Nápovědu naleznete níže pod soutěžní otázkou.

2. otázka

Soutěž na 3 minuty

Jaké jsou hlavní výhody přípravku NasoDrill?

Obsahuje síru, je vhodný ke každodenní nosní hygieně, pomáhá při alergii, ucpaném nosu i rýmě, nevzniká na něm závislost, je vhodný v těhotenství i v období kojení.

Obsahuje zinek a je vhodný jen na ucpaný nos, může se používat jen v těhotenství.

Obsahuje hořčík a pomáhá pouze při alergii.

Nápovědu naleznete níže pod soutěžní otázkou.

3. otázka

Soutěž na 3 minuty

Co je nosní hygiena?

Kloktání minerální vody.

Inhalace vodní páry za účelem zvlhčení suché nosní sliznice.

Pravidelné vyplachování nosu izotonickým solným roztokem, při kterém se odplavují viry, bakterie, alergeny a nečistoty. Tyto výplachy jsou prevencí onemocnění horních cest dýchacích, zmírňují také projevy celoročních i sezónních alergií.

Nápovědu naleznete níže pod soutěžní otázkou.

4. otázka

Soutěž na 3 minuty

Kolik lahviček zdravotnického prostředku NasoDrill nosní výplach ve spreji 100 ml vč. plastové krytky musíme na sebe jednotlivě a ve vzpřímené poloze naskládat, tak aby se výška takto vytvořeného sloupce co nejvíce přiblížila nadmořské výšce nejvyššího bodu pohoří Pyreneje, aniž by zároveň tento sloupec lahviček uvedený bod přesáhl?

Registrace do soutěže

FORMULÁŘ ODESLÁN

Děkujeme, že s námi soutěžíte.

Čím více přípravků NasoDrill zakoupíte, odpovíte správně na soutěžní otázky a nahrajete kopii účtenky, tím vyšší je vaše šance na výhru.

Přejeme Vám hodně štěstí!

1

2

3

4

5

 • NasoDrill je izotonický solný roztok určený k oplachům nosní sliznice.lahvicka Obsahuje termální vodu z francouzských lázní Luchon obohacenou o síru. Ta má na nosní sliznici blahodárný vliv.

  Jak síra pomáhá?

  • Rozpouští hlen a pomáhá vysmrkávat
  • Má desinfekční a antibakteriální vlastnosti           
  • Obnovuje buňky nosní sliznice
  • Pomáhá předcházet vzniku infekce

  NasoDrill slouží k pravidelné nosní hygieně celé rodiny, ale pomáhá ulevit také od rýmy a ucpaného nosu, tedy od akutních potíží. Pravidelné vyplachování nosu působí preventivně proti nemocem horních cest dýchacích a zmírňuje projevy sezónních i celoročních alergií.

  NasoDrill je bezpečný pro celou rodinu, i pro kojence od prvních měsíců života. Bez obav je mohou používat také těhotné a kojící maminky. Nevzniká na něm závislost.

  Kde koupím NasoDrill?

 • Hlavní výhra:
  Apple iPhone 6 16 GB v hodnotě 20 000 Kč
  Toužíte po výjimečném telefonu? IPhone 6 je elegantní, výkonný jednoduchý na ovládání a spolehlivý. Prostě funguje a funguje a funguje. Kvalitní Retina HD displej zobrazuje fotografie a videa ve skvělém rozlišení. To oceníte třeba při rodinném fotografování, videa s vašimi dětmi a přáteli budou jasnou a skvělou vzpomínkou.

  Další výhry:
  Balíček osmi produktů hypoalergenní francouzské kosmetiky Avène a KLORANE v hodnotě 3000 Kč


  Termální voda Avène ve spreji – osvěžuje pleť, ale nevysušuje. Termální voda je jemná a vhodná pro všechny typy pleti.

  Krém Avène pro citlivou a intolerantní pleť – máte-li citlivou pleť, která potřebuje speciální péči, tento krém je právě pro vás. Krém byl vytvoření speciálně pro hypersenzitivní a alergickou pleť. Hydratuje, zklidňuje, oživuje a chrání před vnějšími vlivy.

  Lehký hydratační krém Avène s SPF 20 – lehká emulze bez obsahu olejů. Vyvinutá pro citlivou normální až smíšenou dehydratovanou pleť. Zanechává pokožku vláčnou a zmatněnou.

  Micelární voda Avène pro všechny typy pleti – hydratační a zklidňující odličovací čisticí pleťová voda. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Velmi šetrně čistí pokožku obličeje, lze ji použít také k odlíčení očí a rtů.

  Šampon KLORANE s ovesným mlékem – jemný šampon, který zklidňuje a vyživuje pokožku hlavy. Po umytí jsou vlasy lehké, hebké a zářivé.

  Šampon KLORANE s lněnými vlákny – šampon pro jemné vlasy, které potřebují dodat objem. Svým složením usnadňuje rozčesávání, vlasy jsou po umytí pružné a nadýchané.

  Jemný pěnivý gel KLORANE Bébé na tělo a vlasy – gel pro náročnou dětskou pleť, můžete ho použít jak na mytí vlásků, tak pokožku celého těla. Gel má příjemnou vůni měsíčku lékařského.

  Hydratační vitamínový krém KLORANE Bébé – krém s lehkou texturou se velmi snadno roztírá a vyživuje pokožku miminek a dětí. Obsahuje výtažky z měsíčku lékařského, světlicový olej a vitamíny E a F.

 • Úplná pravidla soutěže „Velká podzimní soutěž s přípravkem NasoDrill o Apple iPhone 6 a francouzskou kosmetiku Avène a KLORANE

  Účelem tohoto dokumentu je úplná a jasná úprava pravidel soutěže „Velká podzimní soutěž s přípravkem NasoDrill o Apple iPhone 6 a francouzskou kosmetiku Avène a KLORANE“ (dále jen „soutěž“). Tato pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla uvedené soutěže na propagačních materiálech určených spotřebitelům. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.

   

  1. Organizátorem a pořadatelem soutěže je

  společnost PIERRE FABRE MEDICAMENT s.r.o., Praha 9 - Prosek, Prosecká 851/64, PSČ 19000, IČ: 49678817, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 21581.

  (dále jen „pořadatel“)

   

  1. Termín konání soutěže

  Soutěž se uskuteční v termínu od 26. 10. 2015 00:00:00 hod. do 15. 12. 2015 23:59:59 hod. včetně (dále jen „doba konání soutěže“) v prodejnách nabízejících výrobky pořadatele soutěže na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“), resp. prostřednictvím soutěžního webu http://www.nasodrill-soutez.cz/ (dále jen „soutěžní web“).

   

  1. Soutěžní výrobky

  Soutěž se vztahuje na produkt pořadatele soutěže, zdravotnický prostředek NasoDrill nosní výplach ve spreji 100 ml, prodávaný v době a místě konání soutěže.

   

  (dále jen „soutěžní výrobek“)

   

  1. Účast v soutěži

  Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba - spotřebitel starší 18 let s trvalým pobytem a adresou pro doručování na území České republiky, která splní další stanovená pravidla pro účast v soutěži (dále jen „soutěžící“ nebo „účastník soutěže“).

   

  1. Pravidla soutěže

  Soutěžící se do soutěže zapojí tím způsobem, že v době a místě konání zakoupí soutěžní výrobek (dále jen jako „soutěžní nákup“) a následně si uschová doklad prokazující provedení tohoto nákupu (dále a výše jen „soutěžní účtenka“).

  Následně (opět v době konání soutěže) navštíví soutěžní web, kde v příslušné soutěžní aplikaci do registračního formuláře (dále jen „soutěžní formulář“) zcela a pravdivě zadá níže uvedené údaje: 

  • své jméno a příjmení,
  • platnou e-mailovou adresu,
  • české telefonní číslo

   

  následně zaškrtne odpovědi na tři zde uvedené soutěžní otázky (výběr z možností), do příslušné kolonky vloží odpověď na rozepisovací soutěžní otázku, a dále nahraje scan účtenky prokazující uskutečnění soutěžního nákupu (z účtenky musí být zejm. zřejmý soutěžní nákup jednoho či více soutěžních výrobků a dále datum, čas a místo uskutečnění takového nákupu).

  Poté soutěžící jednak potvrdí, že je starší 18 let, jednak svůj souhlas s pravidly této soutěže včetně zpracování osobních údajů, a následně pomocí funkčnosti soutěžního webu takto řádně vyplněný soutěžní formulář odešle pořadateli soutěže. Soutěžící je do soutěže zařazen okamžikem doručení v souladu s těmito pravidly vyplněného soutěžního formuláře s odpověďmi na všechny soutěžní otázky pořadateli soutěže (dále jen „soutěžní registrace).

  Účastník se může do soutěže zapojit opakovaně (provést více soutěžních registrací), vždy však s novým soutěžním nákupem, s tím, že pokud jednotlivá soutěžní účtenka prokazuje více soutěžních nákupů, lze ji pro registraci do soutěže užít opakovaně (rozhodné je, kolik soutěžních výrobků soutěžící nakoupil, např.: nákup 6 soutěžních výrobků na jedné soutěžní účtence opravňuje k provedení 6 registrací) s tím, že jednu konkrétní soutěžní účtenku smí v soutěži použít pouze jeden konkrétní soutěžící. Aniž je omezena platnost předchozí věty, každý soutěžící může v soutěži získat pouze jednu výhru.

   

  Soutěžící je povinen si uschovat originály všech účtenek prokazujících provedení soutěžních nákupů, se kterými se soutěže zúčastnil, a to za účelem případného ověření platné účasti v soutěži, resp. za účelem vydání výhry. Pokud soutěžící nepředloží pořadateli v případě jeho žádosti, v souladu s těmito pravidly, originál soutěžní účtenky/nek splňující podmínky těchto pravidel, tj. soutěžní účtenky shodné s těmi, které byly jako scan nahrány do soutěžního formuláře na soutěžním webu, bude ze soutěže vyřazen. V takovém případě výhra propadá bez jakékoli náhrady ve prospěch pořadatele soutěže, který je oprávněn rozhodnout o jejím dalším užití, včetně jejího udělení dalšímu soutěžícímu, který se umístil v na pozici bezprostředně následující po takto vyřazeném soutěžícím.

   

  Pro vyloučení pochybností se stanoví, že k prokázání soutěžního nákupu splňujícího podmínky těchto pravidel lze použít pouze doklady o zaplacení z elektronické registrační pokladny, ze kterých bude jednoznačně vyplývat provedení příslušného nákupu. V případě, že elektronická pokladna neuvádí vypsané názvy výrobků, je nutné k prokázání soutěžního nákupu doložit společně s tímto dokladem o zaplacení také prodavačem ručně vyplněný originální doklad s vypsáním názvu všech zakoupených soutěžních výrobků a razítkem dané prodejny, totéž platí přiměřeně pro ostatní chybějící údaje na účetním dokladu, které jsou vyžadovány těmito soutěžními pravidly.

   

  Soutěžní otázky:

  Soutěžící v rámci soutěžního formuláře zodpoví níže uvedené soutěžní otázky:

   

  1. Soutěžní otázky s výběrem z možností:

  • NasoDrill je? 
  1. Termální voda se sírou z francouzských lázní Luchon.
  2. Mořská voda z Tichého oceánu.
  3. Říční voda obohacená o minerály.

   

  • Jaké jsou hlavní výhody přípravku NasoDrill?
  1. Obsahuje síru, je vhodný ke každodenní nosní hygieně, pomáhá při alergii, ucpaném nosu i rýmě, nevzniká na něm závislost, je vhodný v těhotenství i v období kojení.
  2. Obsahuje zinek a je vhodný jen na ucpaný nos, může se používat jen v těhotenství.
  3. Obsahuje hořčík a pomáhá pouze při alergii.

   

  • Co je nosní hygiena?
  1. Kloktání minerální vody.
  2. Inhalace vodní páry za účelem zvlhčení suché nosní sliznice.
  3. Pravidelné vyplachování nosu izotonickým solným roztokem, při kterém se odplavují viry, bakterie, alergeny a nečistoty. Tyto výplachy ředí hlen, ulevují od rýmy a jsou prevencí onemocnění horních cest dýchacích, zmírňují také projevy celoročních i sezónních alergií.

   

  (dále také jako „zaškrtávací soutěžní otázky“)

   

  V případě shora uvedených zaškrtávacích soutěžních otázek je vždy jedna odpověď správná, s tím, že nápovědu jak je zodpovědět soutěžící mimo jiné získá na soutěžních stránkách www.nasodrill-soutez.cz nebo na produktové stránce www.nasodrill.cz

   2. Rozepisovací soutěžní otázka:

  Kolik lahviček  zdravotnického prostředku NasoDrill nosní výplach ve spreji 100 ml vč. plastové krytky musíme na sebe jednotlivě a ve vzpřímené poloze naskládat, tak aby se výška takto vytvořeného sloupce co nejvíce přiblížila nadmořské výšce nejvyššího bodu pohoří Pyreneje Pico de Aneto, aniž by zároveň tento sloupec lahviček  uvedený bod přesáhl?

  Sloupec výrobků NasoDrill by začínal v úrovni hladiny moře (tedy 0 m n. m.) s tím, že nadmořskou výškou nejvyššího bodu pohoří Pyreneje se rozumí oficiálně naměřena hodnota v celých metrech. Odpovědí je celé číslo.

   

  (dále také jako „rozepisovací soutěžní otázka“)

  (dále společně také jako „soutěžní otázky“)

   

  Objektivně správnou odpověď na soutěžní otázky je oprávněn určit výhradně pořadatel soutěže, s tím že jím stanovená objektivní odpověď bude rozhodná pro posouzení správnosti, resp. přesnosti odpovědí soutěžících.

   

  1. Výherce a výhra soutěži

  Výherci v  soutěži budou určeni následujícím způsobem:

  Výherci v soutěži se stane 21 soutěžících, kteří splní veškeré podmínky stanovené pravidly této soutěže a zároveň nejlépe zodpoví čtyři položené soutěžní otázky. Aby se soutěžící vůbec mohl stát výhercem v soutěži, musí tedy správně zodpovědět tři zaškrtávací soutěžní otázky -  správnost, popř. přesnost odpovědi na čtvrtou, rozepisovací soutěžní otázku pak určí finální pořadí účastníků. V případě, že bude pořadateli doručena tatáž odpověď na všechny soutěžní otázky, včetně poslední, rozepisovací soutěžní otázky, od více než jednoho účastníka, a nebude tak možné určit pořadí výherců, lepší umístění v soutěži získá ten soutěžící, který v době konání soutěže zaregistroval více soutěžních nákupů. Pokud ani dle tohoto doplňujícího kritéria nebude možné určit všechny výherce v soutěži, lepší pořadí získá ten soutěžící, který rozhodný počet soutěžních nákupů do soutěže registroval dříve.

   

  V situaci, kdy by žádný ze soutěžících správně nezodpověděl všechny tři kroužkovací soutěžní otázky, sníží se kritérium povinného počtu správných odpovědí dle výsledku účastníka, který dosáhl největšího počtu těchto správných odpovědí.

   

  Na 1. místě v soutěži se tedy umístí ten účastník, který splnil veškeré podmínky pro účast v soutěži, odpověděl správně na všechny tři (resp. nejvyšší počet) kroužkovací otázky a zároveň zcela správně, popř. nejpřesněji odpověděl na rozepisovací soutěžní otázku (popř. v době konání soutěže zaregistroval nejvyšší počet soutěžních nákupů, resp. jej registroval nejdříve)

  Podle stejného klíče pak budou určení i výherci na 2. –  21.  místě.

   (dále a výše jen „výherce“ nebo „výherci“).

  Výhry v soutěži

  Výhrou v soutěži je:

  Mobilní telefon Apple iPhone 6

  • Tuto výhru získá soutěžící, který se v soutěži umístil na 1. místě
  • Do soutěže je vložen 1 ks výhry

   

  Balíček francouzské kosmetiky Avène a KLORANE

  • Tuto výhru získají soutěžící, kteří se v soutěži umístili na 2. – 21. místě
  • Do soutěže je vloženo 20 ks této výhry s tím, že každý oprávněný výherce získá 1 ks této výhry

  (dále společně jen „výhra“ nebo „výhry“)

  O své výhře bude výherce pořadatelem informován nejpozději do 5 dnů od skončení soutěže formou e-mailové zprávy, odeslané na e-mailovou adresu, kterou soutěžící uvedl v rámci registrace do soutěže (dále jen „výherní zpráva“). V této zprávě bude soutěžící vyzván ke sdělení kontaktní adresy na území České republiky, na kterou mu bude výhra zaslána, popřípadě k součinnosti v případě jiného způsobu předání výhry. Odpověď na výherní zprávu je výherce povinen pořadateli soutěže doručit do 5 dnů od odeslání výherní zprávy pořadatelem. V situaci, kdy bude mít pořadatel pochybnost o pravosti účtenek, které mu byly v podobě scanu odeslány, je oprávněn v jím určené lhůtě požadovat po soutěžícím doručení originálů všech těchto účtenek, které soutěžící použil pro účast v soutěži, a to na adresu PIERRE FABRE MEDICAMENT s.r.o., Praha 9 - Prosek, Prosecká 851/64, PSČ 19000. Soutěžící bude zároveň informován o podmínce, že nárok na výhru mu vzniká až okamžikem úspěšné kontroly doručených relevantních soutěžních účtenek pořadatelem. V případě požadavku na zaslání všech uplatněných soutěžních účtenek musí být ze zaslaných dokladů patrno, že počet soutěžních registrací odpovídá počtu uskutečněných soutěžních nákupů (tj. soutěžící je povinen prokázat všechny soutěžní nákupy, na základě kterých se účastnil soutěže – a to jak výherní, tak nevýherní, s tím, že ke každé soutěžní registraci musí korespondovat datum a čas provedení soutěžního nákupu). Pokud soutěžící pořadateli v uvedené lhůtě nedoručí odpověď na výherní zprávu nebo nedoloží v pořadatelem určeném čase doklad/y o uskutečnění soutěžních nákupů, v počtu odpovídajícím počtu učiněných soutěžních registrací (resp. s neodpovídajícími daty), ztrácí nárok na výhru a bude bez náhrady ze soutěže vyloučen. Doklad o soutěžním nákupu (účtenka) musí být datován vždy před uskutečněním soutěžní registrace na soutěžním webu. Výherce bude po ověření nároku na výhru uveden v seznamu výherců na soutěžním webu, s čímž účastí v soutěži vyslovuje svůj souhlas.

   

  Výhry budou výhercům odeslány prostřednictvím poskytovatele doručovacích služeb na adresu jím pořadateli sdělenou, a to nejpozději do 1 měsíce ověření nároku na výhru. Pořadatel si zároveň vyhrazuje právo způsob doručení výher změnit s tím, že konkrétní způsob doručení bude s výhercem sjednán.

   

  1. Obecné podmínky

  Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly této soutěže nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se ukáže, že taková osoba se i přes uvedené stala výhercem, výhra nebude předána. V takovém případě, pokud tak pořadatel rozhodne, nastupuje na místo tohoto neoprávněného výherce další soutěžící, tj. zpravidla soutěžící, který by se byl stal výhercem příslušné výhry, pokud by se soutěže nebyla účastnila osoba, jíž z důvodů uvedených v tomto ustanovení nebyla výhra předána.

  Účastník soutěže bude vyloučen v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, kterým dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení soutěžních registrací, resp. odpovědí na soutěžní otázky. Do soutěže nebudou zařazeny soutěžní registrace, jež nebudou splňovat stanovené podmínky soutěže, anebo které odeslaly osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži.

   

  Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.

   

  Pořadatel je oprávněn s konečnou platností rozhodnout o všech otázkách týkajících se této soutěže, včetně konečného pořadí účastníků – tedy i výhrách v soutěži.

   

  Pořadatel neodpovídá za poškození, ztrátu, nedoručení či prodlení zásilek se soutěžními účtenkami nebo výhrami zaslaných prostřednictvím pošty či jiným způsobem. V případě, že se výherci nepodaří bez zavinění pořadatele doručit výhru na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherce na získání této výhry. Výhry, které výherci neuplatní, nevyzvednou anebo které se nepodaří odevzdat či doručit na výhercem uvedenou kontaktní adresu propadají bez náhrady ve prospěch pořadatele soutěže pro další marketingové či charitativní účely.

   

  Pořadatel neodpovídá za jakékoliv škody či újmy, které soutěžícím případně vznikly v souvislosti s účastí v soutěži či v souvislosti s čerpáním výher.

   

  Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou; výhry nemohou být poskytnuty alternativně, např. peněžní formou.

   

  Pořadatelem si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady. Taková změna bude provedena vždy formou písemných číslovaných dodatků zveřejněných na soutěžním webu.

   

  Soutěžící zasláním soutěžního formuláře s dílem, resp. kontaktních údajů, souhlasí se zařazením poskytnutých osobních údajů (dále jen „údaje“) do databáze společnosti PIERRE FABRE MEDICAMENT s.r.o., Praha 9 - Prosek, Prosecká 851/64, PSČ 19000, IČ: 49678817, zapsané v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 21581 (dále jen „správce“), jakožto správce, pro účely provedení a vyhodnocení soutěže, a dále s jejich případným zpracováním (i prostřednictvím zpracovatele) pro marketingové účely, tj. nabízení produktů a služeb, informování o marketingových akcích, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání souhlasu. Soutěžící bere na vědomí, že má práva dle § 11, 12 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto údajů, blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv se může obrátit na správce. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů.

   

  Účastníci soutěže výslovně souhlasí s těmito pravidly a s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 77 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, bezplatně jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků soutěže, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže.

  Pořadatel je s konečnou platností a vyloučit soutěžícího, a to v případě, že bude mít podezření, že soutěžící dosáhl výsledku v soutěži podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy, bylo-li toto jednání způsobilé ovlivnit výsledky této soutěže. Toto rozhodnutí pořadatele je konečné, bez možnosti odvolání.

   

  Ze soutěže jsou vyloučení všichni zaměstnanci (či osoby v poměru obdobném zaměstnaneckému) společnosti pořadatele a všech fyzických spolupracujících agentur, fyzických osob či společností a osoby jim blízké dle § 22 z. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem (nebo osobou v poměru obdobném zaměstnaneckému) uvedených subjektů nebo osoba jí blízka, cena se neodevzdá.

   

  Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a změnit podmínky předávání výher v případě, že výhry nebudou poskytnuty třetí osobou tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s těmito pravidly.

   

  Pořadatel soutěže není odpovědný za technické problémy při přenosu dat elektronickými prostředky.

   

  V případě rozporu mezi pravidly soutěže nebo jejich částmi uvedenými na propagačních materiálech anebo jiných materiálech určených spotřebitelům a textem úplných pravidel soutěže platí znění těchto úplných pravidel soutěže. Zkrácené znění pravidel uvedené na propagačních materiálech anebo jiných materiálech určených spotřebitelům je nutné vykládat v souladu s úplnými pravidly soutěže.

   

  V Praze dne 12.10.2015